Chceš být ovládán, cítit převahu nad sebou samým, láká tě bezmoc, odevzdanost přijímat a snášet tresty, ponížení, strach, touhu, vášeň, chtíč být plně k dispozici Madam, oddán k čemukoliv (znásilnění, oddalování orgasmu,..). Mohu být velice citlivá a tím bude o začátečníky velice dobře postaráno. Kladu důraz na . Madam gina, byteček se mi líbil, má místnost pro sm i pro klasiku, není to sm studio, má standardní pomůcky pro sm a na stěně je kříž. Pro ty moje praktiky není ani potřeba vybavené studio. V oblečení je madam gina moc hezká, jako domina dovolí i šukání během lekce což mě nevadí a naopak jsem to uvítal, je velice. Svůdná, ale nekompromisní domina nabízí všechny formy SM i v kombinaci s klasikou. Ponižování, spanking(bičík,důtky), pouta, podvazování, bondage.

Videos

Erotic Powerplay®: Madame Gina on archetypes Rády Tě přivítáme v útulném,diskrétním privátku. Přijď se odreagovat,či pene-grosso.eu milé. pene-grosso.eu je stejně neoblíbaná adresa pro toho demokrata Andreje jako Masher a jiné a jiné. Mě je to jasný, Ellen, Privát Gina, Praha 4 (, , ) Skrytý odkaz Prostředí - trochu omšlej privát, čisto ale průměr, v jednom pokoji má ještě černý kříž na bdsm hrátky - pozůstatek ze "staré" Giny Postava - těch mnou. Madam gina privát sm studio praha 4 dominy cz. Ten je ale velikej SM Kamila. Město: Praha 4, Email: smkamila@pene-grosso.eu Otevřeno:Non-Stop Atraktivní Madam Kamila (pene-grosso.eu) s dlouholetou praxí a zkušenostmi, nabízí lekce. Erotické priváty z celé České republiky - Sex ČR - pene-grosso.eu Výběr ze všech erotických.

Naprivat madam gina -

Krásně se při tom vrtěla a užívala si, ale né moc dlouho, protože jsem se udělal potřetí!!! Poté koupel, rozloučení a hurá do práce Byl jsem na půl hodinky, takže se nedalo zase až tolik experimentovat, ale naprivat madam gina se říci, že splnily vše co jsem chtěl. Dále musím ocenit vilu, která byla opravdu luxusní, dvě místnosti pro sm, jedna pro lehčí sm a druhá, kde najdete kotec pro psa, gyno křeslo atd, ale tím to bohužel končí, řekl bych že dívčina teprve začíná a sex kolín seznamka plzen zkušeností nemá, nepřišla mi přísná, a během celé půl hodinky ani nezvýšila hlas, škoda, dominaci jsem zde necítil, ale třeba se vypracuje. V tu chvíli jsem na ni dostal neskutečnou chuť!!

Naprivat madam gina -

Přivítání normální, podání ruky a odchod na pokoj. Dá naprivat madam gina říci, že splnila co jsem chtěl, byla to moje první návštěva takže jsem odcházel spokojený. Říkám jí, že za to může ona, že mě hrozně rajcuje. Jenže tím olomouc privat seznamka zlin nekončilo, zachumlali jsme se pod peřinu, zase chvilku povídali a jelikož jsem byl furt schopnej tak jsme šli na to počtvrté. Deniska sice není nějaká modelka, ale zato z ní vyzařuje chuť k sexu!!